O romantycznej miłości w mediach i czy tak wygląda życie?

Na samym początku chciałam wam pokazać absolutnie uroczą reklamę gumy do żucia. Może już ją widzieliście, a jeśli nie, to macie okazję do zachwytu teraz 🙂 Ta romantyczna historia to mały skrót tego jak wygląda większość miłosnych  filmów i seriali. Zauroczenie od lat szkolnych, małe perypetie, rozstania, niemożność życia bez siebie uwieńczona pięknymi zaręczynami.

Kto nie chciałby, aby jego historia też tak wyglądała? Zwłaszcza kobiety są amatorkami takich uroczych scen. Z każdej strony jesteśmy zasypywani obrazami pełnych pasji, pożądania i romantyzmu miłości. Dlatego też jak nasze życie przestaje przypominać utopijne wydarzenia, wydaje nam się, że coś jest nie tak. Nasz partner nie taki piękny, sukienka nie leży na naszych niekształtnych cielskach tak pięknie, nie ma tyle pieniędzy na zachcianki, nawet nasze miejsce zamieszkania jakieś takie mniej magiczne.

Początki związków, pierwsze randki i pocałunki są niezwykle ekscytujące. Nowy partner wydaje się taki wyjątkowy. Tyle do odkrycia i pokochania jeszcze przed nami! A potem pocałunki już nie ekscytują tak bardzo, wspólne wyjście do sklepu po bułki jakoś ciężko nazwać randką, a z nowości masz kolejne brudne skarpetki na podłodze.

Młodym osobom ciężko jest zaakceptować taki przebieg spraw. Z wiekiem i doświadczeniem nie jest to już takie dziwne 🙂 Myślę, że najważniejsze to nie stracić młodzieńczego zapału i próbować nowych rzeczy ze swoją ukochaną osobą. Skoro naturalnym jest, że zauroczenie mija, to trzeba sobie stworzyć coś ekscytującego na własną rękę. Nic tak nie cementuje związku jak wspólne, wyjątkowe przeżycia.
Miłość jak z bajki można sobie zafundować, ale pod warunkiem, że się chce i ma do tego zapał!

Stwórz swoją własną wyjątkową historię. Taką bez filmowych uniesień, ale za to z happy endem!

Chcesz dodać coś od siebie? Podziel się tym ze mną w komentarzu poniżej! 🙂

Zdrówka!

____________________________________________________________________________________________

A tu masz jeszcze kilka wzruszających i wyjątkowych historii reklamowych 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: